niedziela, 31 lipca 2011

wszystko kręci się jak pozytywka. ♥I przytul mnie mocno i nie puszczaj, aż policzę do trzech :
jeden , dwa , dwa , dwa ...do późna gram na swojej komórce w najbardziej bezsensowną grę. po pewnym czasie zaczyna boleć mnie głowa i szybko zasypiam. Tak, nie ma tu czasu na tęsknotę za Tobą.tu spotkamy się z przeznaczeniem.masz wrogów? bardzo dobrze. to znaczy że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.2 słowa, 9 liter Kocham Cie i pieprz się- wybór dowolny :Djak Ci powiem, że kogoś kocham, to domyślisz się, że chodzi o Ciebie? :*lubie patrzeć jak patrzysz, czy patrze <3


nie mów do mnie więcej, bo juz w to nie wierzę- była sobie kredka i 2 ołówki , kredka zaszła w ciąże . 
- z kim ? z tym bez gumki ?'Rób co chcesz' - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić.-Znów mi się śnił
-Ale kto?
-No On. Był taki cudowny, taki ciemny.
-Twój nowy facet?
-Nie kabriolet, idiotko!- Twoje imię pojawiło się w moim pamiętniku 146 razy ..
- Tak mało ..
- Mało ?! Człowieku ! Pamiętnik pisze od wczoraj !Ona wiedziała, że On wie, ale nadal grali w tą grę....

Nie będę robić sobie złudnych nadziei. Nie będę rzucać tekstami z ukrytym przesłaniem. Nie będę składać Ci wyuzdanych propozycji. Nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. Nie będę, ale odezwij się. Daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.
Oszukiwałam siebie , znajomych, wszystkich.. Mówiłam, że zapomniałam, ale nie zapomniałam. Bo tak po prostu nie da się zapomnieć. Nie da sie wyrzucić z pamięci osoby, którą kochało się przez taki długi okres czasu.. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki do, której tańczyliśmy, gdy ktoś wymieni jakąś imprezę, na której rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..
pamiętam, gdy kiedyś mroźnego wieczoru, pisałam z nim na gg. powiedziałam mu wtedy że jest mi cholernie zimno, zszedł z gadu twierdząc że musi pilnować młodszą siostrę. po jakichś 10 minutach, usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam i zobaczyłam jego. - mówiłaś że Ci zimno więc jestem aby Cię ogrzać.- powiedział po czym zaczął mnie całować jak nigdy dotąd. cały wieczór nie wypuszczał mnie ze swoich ramion, byłam wtedy tak cholernie szczęśliwa.


pamiętam gdy pierwszy raz mnie uderzył . zdecydowanie zbyt mocno . odruchowo złapałam palący mnie policzek i mimo trudu uniosłam oczy ku górze , z których wylewaly się łzy , by spojrzeć na jego wyraz twarzy . był zmieszany . chyba do końca nie wiedział co się stało i dlaczego to zrobił . szczerze ? ja też zbyt wiele nie pamiętałam . byłam skrępowana i nie wiedziałam jak się zachować . odetchnął głęboko , wypowiedział głośne ' kurwa ' , trzasnął drzwiami i zostawił mnie samą pozwalając , bym przepałakała całą noc oglądając jakieś badziewie w telewizji .
Może i jestem dziwna. Wkurzają mnie tapeciary, przekręcają mi się flaki na widok kolejnego gościa lansującego się po mieście, mam obrzydzenie do szpilek, kocham trampki, nie nakładam sobie kilo lakieru na włosy i nie wzdycham kiedy widzę w telewizji Bednarka chociaż lubię go czasem posłuchać. Zrozum to. Taka jestem !

1 komentarz:

  1. Super blog ;) i naprawdę mi się podoba ;) zapraszam na moje dwa ;) liczę na komentarz ;)

    http://roze-nebuli.blogspot.com/

    http://avki-nebula.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń